MLP173M010EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP173M010EK1C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP173M010EK1C
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 17000UF 20% 10V FLATPCK
Foi de date: MLP173M010EK1C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MLP173M010EK1C
Număr parc MLP173M010EK1C Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 17000UF 20% 10V FLATPCK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1244 pcs Fișa cu date MLP173M010EK1C.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Serie MLP Ripple Current @ Low Frequency 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.5A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 77 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 17000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 77 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 17000µF Aplicații General Purpose