MLP113M050EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP113M050EB0D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLP113M050EB0D
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Foi de date: MLP113M050EB0D.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLP113M050EB0D
Număr parc MLP113M050EB0D Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1015 pcs Fișa cu date MLP113M050EB0D.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serie MLP Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.6A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz FlatPack, Tabbed Alte nume 338-4390
MLP113M050EB0D-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.000" (25.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 36 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 11000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 36 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 11000µF