MC22FD751J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD751J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC22FD751J
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 750PF 5% 500V 2220
Foi de date: 1.MC22FD751J.pdf2.MC22FD751J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC22FD751J
Număr parc MC22FD751J Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 750PF 5% 500V 2220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4684 pcs Fișa cu date 1.MC22FD751J.pdf2.MC22FD751J.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie MC
ambalare Bulk Pachet / Caz 2220 (5750 Metric)
Alte nume 338-1011 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 750pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) capacitanță 750pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MC22FD751G-TF
MC22FD751G-TF
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 750PF 2% 500V 2220
In stoc: 30788 pcs
Descarca: MC22FD751G-TF.pdf
RFQ
MC22FD751J-TF
MC22FD751J-TF
Descriere: CAP MICA 750PF 5% 500V 2220
In stoc: 63040 pcs
Descarca: MC22FD751J-TF.pdf
RFQ
MC22FD681J-TF
MC22FD681J-TF
Descriere: CAP MICA 680PF 5% 500V 2220
Descarca: MC22FD681J-TF.pdf
MC22FD821G-F
MC22FD821G-F
Descriere: CAP MICA 820PF 2% 500V 2220
Descarca: MC22FD821G-F.pdf
MC22FD751J-F
MC22FD751J-F
Descarca: MC22FD751J-F.pdf
MC22FD751G-F
MC22FD751G-F
Descarca: MC22FD751G-F.pdf
MC22FD821F-TF
MC22FD821F-TF
Descriere: CAP MICA 820PF 1% 500V 2220
Descarca: MC22FD821F-TF.pdf
MC22FD751J-T
MC22FD751J-T