MC12FD620J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD620J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC12FD620J
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 62PF 5% 500V 1210
Foi de date: 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC12FD620J
Număr parc MC12FD620J Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 62PF 5% 500V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3820 pcs Fișa cu date 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie MC
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume 338-1038 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 62pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) capacitanță 62pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MC12FD560J-F
MC12FD560J-F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 56PF 5% 500V 1210
In stoc: 33227 pcs
Descarca: MC12FD560J-F.pdf
RFQ
MC12FD620J-T
MC12FD620J-T
Descriere: CAP MICA 62PF 5% 500V 1210
In stoc: 6846 pcs
Descarca: MC12FD620J-T.pdf
RFQ
MC12FD620J-F
MC12FD620J-F
Descarca: MC12FD620J-F.pdf
MC12FD620F-F
MC12FD620F-F
Descriere: CAP MICA 62PF 1% 500V 1210
Descarca: MC12FD620F-F.pdf
MC12FD620G-TF
MC12FD620G-TF
Descriere: CAP MICA 62PF 2% 500V 1210
Descarca: MC12FD620G-TF.pdf
MC12FD620J-TF
MC12FD620J-TF