MC12FD151F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD151F-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC12FD151F-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 150PF 1% 500V 1210
Foi de date: MC12FD151F-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC12FD151F-F
Număr parc MC12FD151F-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 150PF 1% 500V 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22902 pcs Fișa cu date MC12FD151F-F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie MC
ambalare Bulk Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 150pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) capacitanță 150pF