LPX391M200C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX391M200C3P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPX391M200C3P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Foi de date: LPX391M200C3P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LPX391M200C3P3
Număr parc LPX391M200C3P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5815 pcs Fișa cu date LPX391M200C3P3.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LPX Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 510 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 390µF