LP682M035E5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP682M035E5P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP682M035E5P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Foi de date: LP682M035E5P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1080 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LP682M035E5P3
Număr parc LP682M035E5P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54370 pcs Fișa cu date LP682M035E5P3.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LP Ripple Current @ Low Frequency 2.286A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5146A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose