DPPM16D47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM16D47K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPPM16D47K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD
Foi de date: DPPM16D47K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPPM16D47K
Număr parc DPPM16D47K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4921 pcs Fișa cu date DPPM16D47K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.984" L x 0.413" W (25.00mm x 10.50mm) Serie DPPM
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.827" (21.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 4700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 4700pF Aplicații High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber