DPFF2P47J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF2P47J-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPFF2P47J-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Foi de date: DPFF2P47J-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DPFF2P47J-F
Număr parc DPFF2P47J-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3723 pcs Fișa cu date DPFF2P47J-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 155V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.701" L x 0.752" W (43.20mm x 19.10mm) Serie DPFF
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.094" (27.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.752" (19.10mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.47µF Film Capacitor 155V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.47µF Aplicații High Pulse, DV/DT