DMM2P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2P22K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMM2P22K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: DMM2P22K-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMM2P22K-F
Număr parc DMM2P22K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71591 pcs Fișa cu date DMM2P22K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serie DMM
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 338-4381
DMM2P22K-F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.22µF