DME4S82K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4S82K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DME4S82K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: DME4S82K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DME4S82K
Număr parc DME4S82K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7008 pcs Fișa cu date DME4S82K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.248" W (12.50mm x 6.30mm) Serie DME
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.082µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.082µF Aplicații General Purpose