DME2S56K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2S56K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DME2S56K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Foi de date: DME2S56K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DME2S56K
Număr parc DME2S56K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6150 pcs Fișa cu date DME2S56K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 160V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm) Serie DME
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.311" (7.90mm) Caracteristici -
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.056µF Aplicații General Purpose