CMR08F823FPAP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR08F823FPAP
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR08F823FPAP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 691 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR08F823FPAP
Număr parc CMR08F823FPAP Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 691 pcs Fișa cu date CMR08F823FPAP.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.051" (26.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.917" (23.30mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.082µF Mica Capacitor 100V Radial capacitanță 0.082µF