CMR08F563FPCM
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR08F563FPCM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR08F563FPCM.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 845 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR08F563FPCM
Număr parc CMR08F563FPCM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 845 pcs Fișa cu date CMR08F563FPCM.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.051" (26.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.909" (23.10mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.056µF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 0.056µF