CMR08F433FPDM
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR08F433FPDM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR08F433FPDM.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 742 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR08F433FPDM
Număr parc CMR08F433FPDM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 742 pcs Fișa cu date CMR08F433FPDM.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.051" (26.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.909" (23.10mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.043µF