CMR08F393FPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR08F393FPDP
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR08F393FPDP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 738 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR08F393FPDP
Număr parc CMR08F393FPDP Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 738 pcs Fișa cu date CMR08F393FPDP.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 1.449" L x 0.402" W (36.80mm x 10.20mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.051" (26.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.902" (22.90mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.039µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.039µF