CMR08F243FPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR08F243FPDM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR08F243FPDM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR08F243FPDM
Număr parc CMR08F243FPDM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1419 pcs Fișa cu date CMR08F243FPDM.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 1.429" L x 0.319" W (36.30mm x 8.10mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.051" (26.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.882" (22.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.024µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.024µF