CMR05F271FPDM
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR05F271FPDM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR05F271FPDM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
27 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR05F271FPDM
Număr parc CMR05F271FPDM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8880 pcs Fișa cu date CMR05F271FPDM.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.224" (5.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 270pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 270pF