CMR04F910FPDR
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR04F910FPDR
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR04F910FPDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
11 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR04F910FPDR
Număr parc CMR04F910FPDR Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4886 pcs Fișa cu date CMR04F910FPDR.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.150" (3.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.350" (8.90mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 91pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 91pF