CMR04F331JOAM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR04F331JOAM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR04F331JOAM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 330PF 100V RADIAL
Foi de date: CMR04F331JOAM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
29 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR04F331JOAM
Număr parc CMR04F331JOAM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 330PF 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10126 pcs Fișa cu date CMR04F331JOAM.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.150" (3.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.382" (9.70mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 330pF Mica Capacitor 100V Radial capacitanță 330pF