CMR04F161FPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR04F161FPDP
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CMR MICA
Foi de date: CMR04F161FPDP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR04F161FPDP
Număr parc CMR04F161FPDP Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CMR MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5045 pcs Fișa cu date CMR04F161FPDP.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.150" (3.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.358" (9.10mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 160pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 160pF