CMR03C8R0DOCM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03C8R0DOCM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CMR03C8R0DOCM
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 8PF 300V RADIAL
Foi de date: CMR03C8R0DOCM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
29 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CMR03C8R0DOCM
Număr parc CMR03C8R0DOCM Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 8PF 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10434 pcs Fișa cu date CMR03C8R0DOCM.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±0.5pF
Dimensiune / Dimensiune 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Serie CMR
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.118" (3.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.189" (4.80mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 8pF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 8pF