CM07FD822FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD822FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM07FD822FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 8200PF 500V RADIAL
Foi de date: 1.CM07FD822FO3.pdf2.CM07FD822FO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CM07FD822FO3
Număr parc CM07FD822FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 8200PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4596 pcs Fișa cu date 1.CM07FD822FO3.pdf2.CM07FD822FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.791" L x 0.319" W (20.10mm x 8.10mm) Serie CM07
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.882" (22.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 8200pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 8200pF