CM07FD512FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD512FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM07FD512FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 5100PF 500V RADIAL
Foi de date: 1.CM07FD512FO3.pdf2.CM07FD512FO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CM07FD512FO3
Număr parc CM07FD512FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 5100PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4008 pcs Fișa cu date 1.CM07FD512FO3.pdf2.CM07FD512FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Serie CM07
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.858" (21.80mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 5100pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 5100pF