CM07FD133FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD133FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM07FD133FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 13000PF 500V RADIAL
Foi de date: 1.CM07FD133FO3.pdf2.CM07FD133FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CM07FD133FO3
Număr parc CM07FD133FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 13000PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2411 pcs Fișa cu date 1.CM07FD133FO3.pdf2.CM07FD133FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.370" W (20.60mm x 9.40mm) Serie CM07
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.890" (22.60mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.013µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.013µF