CM06FD751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD751GO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM06FD751GO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 750PF 500V RADIAL
Foi de date: 1.CM06FD751GO3.pdf2.CM06FD751GO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CM06FD751GO3
Număr parc CM06FD751GO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 750PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 31519 pcs Fișa cu date 1.CM06FD751GO3.pdf2.CM06FD751GO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Serie CM06
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 750pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 750pF