CM06FD472JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD472JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM06FD472JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 500V
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CM06FD472JO3
Număr parc CM06FD472JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 500V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9904 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Serie CM06
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.579" (14.70mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 4700pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 4700pF