CM05FD241FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05FD241FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CM05FD241FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 240PF 500V RADIAL
Foi de date: 1.CM05FD241FO3.pdf2.CM05FD241FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CM05FD241FO3
Număr parc CM05FD241FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 240PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21042 pcs Fișa cu date 1.CM05FD241FO3.pdf2.CM05FD241FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Serie CM05
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.382" (9.70mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 240pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 240pF