CGS634U010W5L
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS634U010W5L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CGS634U010W5L
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 630000UF 10V SCREW
Foi de date: 1.CGS634U010W5L.pdf2.CGS634U010W5L.pdf3.CGS634U010W5L.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 871 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CGS634U010W5L
Număr parc CGS634U010W5L Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 630000UF 10V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 871 pcs Fișa cu date 1.CGS634U010W5L.pdf2.CGS634U010W5L.pdf3.CGS634U010W5L.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă -10%, +75%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie CGS Ripple Current @ Low Frequency 22.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.64A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 5.625" (142.88mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 630000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 630000µF Aplicații General Purpose