CDV30FH910JO3F
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV30FH910JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDV30FH910JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
17 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV30FH910JO3F
Număr parc CDV30FH910JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6711 pcs Fișa cu date CDV30FH910JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1.5kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune - Serie CDV30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 91pF Mica Capacitor 1.5kV Radial capacitanță 91pF