CDV30FH152GO3F
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV30FH152GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDV30FH152GO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV30FH152GO3F
Număr parc CDV30FH152GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4496 pcs Fișa cu date CDV30FH152GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1.5kV Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Serie CDV30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.870" (22.10mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 1500pF Mica Capacitor 1.5kV Radial capacitanță 1500pF