CDV30FH151FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV30FH151FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDV30FH151FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
11 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV30FH151FO3F
Număr parc CDV30FH151FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5624 pcs Fișa cu date CDV30FH151FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1.5kV Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Serie CDV30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.850" (21.60mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 150pF Mica Capacitor 1.5kV Radial capacitanță 150pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CDV30FH151JO3F
CDV30FH151JO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 150PF 5% 1500V RADIAL