CDV30FF511GO3
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV30FF511GO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDV30FF511GO3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV30FF511GO3
Număr parc CDV30FF511GO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6339 pcs Fișa cu date CDV30FF511GO3.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune - Serie CDV30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata 510pF Mica Capacitor 1kV Radial capacitanță 510pF