CDV30EF620FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV30EF620FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDV30EF620FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
13 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV30EF620FO3F
Număr parc CDV30EF620FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6168 pcs Fișa cu date CDV30EF620FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune - Serie CDV30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 62pF Mica Capacitor 1kV Radial capacitanță 62pF