CDV19FF431JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF431JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV19FF431JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 430PF 5% 1KV RADIAL
Foi de date: CDV19FF431JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV19FF431JO3F
Număr parc CDV19FF431JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 430PF 5% 1KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33063 pcs Fișa cu date CDV19FF431JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune - Serie CDV19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CDV19FF431J03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 430pF Mica Capacitor 1kV Radial
capacitanță 430pF