CDV19FF222JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF222JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV19FF222JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL
Foi de date: CDV19FF222JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV19FF222JO3
Număr parc CDV19FF222JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13008 pcs Fișa cu date CDV19FF222JO3.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.689" L x 0.311" W (17.50mm x 7.90mm) Serie CDV19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3141
CDV19FF222J03
CDV19FF222JO3-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.559" (14.20mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 2200pF Mica Capacitor 1kV Radial
capacitanță 2200pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CDV19FF242FO3
CDV19FF242FO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: MICA
In stoc: 7084 pcs
Descarca: CDV19FF242FO3.pdf
RFQ
CDV19FF242FO3F
CDV19FF242FO3F
Descriere: MICA
In stoc: 6321 pcs
Descarca: CDV19FF242FO3F.pdf
RFQ
CDV19FF222JO3F
CDV19FF222JO3F
Descriere: CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL