CDV16FF331JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV16FF331JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV16FF331JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL
Foi de date: CDV16FF331JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV16FF331JO3
Număr parc CDV16FF331JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 330PF 5% 1KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 48132 pcs Fișa cu date CDV16FF331JO3.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm) Serie CDV16
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CDV16FF331J03 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.234" (5.94mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.469" (11.90mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
Material dielectric Mica descriere detaliata 330pF Mica Capacitor 1kV Radial
capacitanță 330pF