CDS15FD331FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDS15FD331FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CDS15FD331FO3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDS15FD331FO3
Număr parc CDS15FD331FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35493 pcs Fișa cu date CDS15FD331FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.441" L x 0.161" W (11.20mm x 4.10mm) Serie CDS15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.291" (7.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 330pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 330pF