CD7FD131JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FD131JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD7FD131JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD7FD131JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD7FD131JO3
Număr parc CD7FD131JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19643 pcs Fișa cu date CD7FD131JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm) Serie CD7
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD7FD131J03 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.173" (4.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 130pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 130pF