CD7FA331FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA331FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD7FA331FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 330PF 1% 100V RADIAL
Foi de date: CD7FA331FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD7FA331FO3
Număr parc CD7FA331FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 330PF 1% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6644 pcs Fișa cu date CD7FA331FO3.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.126" W (7.00mm x 3.20mm) Serie CD7
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD7FA331F03 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.173" (4.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.260" (6.60mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 330pF Mica Capacitor 100V Radial
capacitanță 330pF