CD6CD150JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6CD150JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD6CD150JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD6CD150JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD6CD150JO3
Număr parc CD6CD150JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 20166 pcs Fișa cu date CD6CD150JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Serie CD6
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3082
CD6CD150J03
CD6CD150JO3-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.173" (4.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.173" (4.40mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 15pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 15pF