CD5FC910JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FC910JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD5FC910JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL
Foi de date: CD5FC910JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD5FC910JO3
Număr parc CD5FC910JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 34237 pcs Fișa cu date CD5FC910JO3.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Serie CD5
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.118" (3.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 91pF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 91pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD5FY241GO3
CD5FY241GO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 240PF 2% 50V RADIAL
In stoc: 12487 pcs
Descarca: CD5FY241GO3.pdf
RFQ
CD5FY221GO3
CD5FY221GO3
Descriere: CAP MICA 220PF 2% 50V RADIAL
In stoc: 16090 pcs
Descarca: CD5FY221GO3.pdf
RFQ
CD5FC910JO3F
CD5FC910JO3F
Descriere: CAP MICA 91PF 5% 300V RADIAL