CD5EC390JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC390JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD5EC390JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 39PF 5% 300V RADIAL
Foi de date: CD5EC390JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD5EC390JO3
Număr parc CD5EC390JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 39PF 5% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 53228 pcs Fișa cu date CD5EC390JO3.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm) Serie CD5
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.118" (3.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 39pF Mica Capacitor 300V Radial capacitanță 39pF