CD5CC180JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5CC180JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD5CC180JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 18PF 5% 300V RADIAL
Foi de date: CD5CC180JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD5CC180JO3F
Număr parc CD5CC180JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 18PF 5% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40751 pcs Fișa cu date CD5CC180JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serie CD5
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3069
CD5CC180J03F
CD5CC180JO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.118" (3.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.201" (5.10mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 18pF Mica Capacitor 300V Radial
capacitanță 18pF