CD4FA152GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA152GO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD4FA152GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL
Foi de date: CD4FA152GO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD4FA152GO3F
Număr parc CD4FA152GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 1500PF 2% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3558 pcs Fișa cu date CD4FA152GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.339" L x 0.181" W (8.60mm x 4.60mm) Serie CD4
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD4FA152G03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.311" (7.90mm) Caracteristici RF, High Frequency
Material dielectric Mica descriere detaliata 1500pF Mica Capacitor 100V Radial
capacitanță 1500pF