CD42FD433JP3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD42FD433JP3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului MICA
Foi de date: CD42FD433JP3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD42FD433JP3
Număr parc CD42FD433JP3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere MICA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2313 pcs Fișa cu date CD42FD433JP3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune - Serie CD42
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.043µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.043µF