CD42FD203JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD203JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD42FD203JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD42FD203JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD42FD203JO3
Număr parc CD42FD203JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4921 pcs Fișa cu date CD42FD203JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 1.421" L x 0.299" W (36.10mm x 7.60mm) Serie CD42
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.063" (27.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.870" (22.10mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 0.02µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD42FD223JO3
CD42FD223JO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 0.022UF 5% 500V RADIAL
In stoc: 4028 pcs
Descarca: CD42FD223JO3.pdf
RFQ
CD42FD203JO3F
CD42FD203JO3F
Descriere: CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL