CD42FC623JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC623JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD42FC623JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 0.062UF 5% 300V RADIAL
Foi de date: CD42FC623JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD42FC623JO3F
Număr parc CD42FC623JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 0.062UF 5% 300V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2542 pcs Fișa cu date CD42FC623JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Serie CD42
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD42FC623J03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.063" (27.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.921" (23.40mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 0.062µF Mica Capacitor 300V Radial
capacitanță 0.062µF