CD30FD562GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD562GO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD30FD562GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 5600PF 2% 500V RADIAL
Foi de date: CD30FD562GO3F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD30FD562GO3F
Număr parc CD30FD562GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 5600PF 2% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7083 pcs Fișa cu date CD30FD562GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.780" L x 0.291" W (19.81mm x 7.40mm) Serie CD30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD30FD562G03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.870" (22.10mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 5600pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 5600pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD30FD562GO3
CD30FD562GO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 5600PF 2% 500V RADIAL