CD30FD502GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD502GO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD30FD502GO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL
Foi de date: CD30FD502GO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CD30FD502GO3
Număr parc CD30FD502GO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8687 pcs Fișa cu date CD30FD502GO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.780" L x 0.280" W (19.81mm x 7.10mm) Serie CD30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.858" (21.80mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 5000pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 5000pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD30FD502FO3F
CD30FD502FO3F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 5000PF 1% 500V RADIAL
In stoc: 7166 pcs
Descarca: CD30FD502FO3F.pdf
RFQ
CD30FD502GO3F
CD30FD502GO3F
Descriere: CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL